« 2016

Repertuar na listopad 2017

2018 »

dzisiejsza data: 20 kwiecień 2024 (sobota)

18 XI 2017 sobota

18 XI 2017 sobota, godzina 19:30, sala koncertowa

Monika KRZYWKOWSKA /Anna IBERSZER / DorotaCHOTECKA,
Michał MILOWICZ /Robert WABICH,
Paulina HOLTZ /Joanna MORO /Andżelika PIECHOWIAK,
Jacek KOPCZYŃSKI / Sławomir
Michalina SOSNA / Magdalena WRÓBEL /Kajra KAJROWICZ
Marta CHODOROWSKA /Delfina WILKOŃSKA
Adam FIDUSIEWICZ / Michał MALINOWSKI

Organizator: Agencja Artystyczna NOVAKKA

Dwie pary z długoletnim stażem planują kolejne wspólne wakacje. Ta sama willa, te same atrakcje, no i oczywiście niestety partner także ten sam. Aby więc tym razem urlop nie był nudny, mężowie postanawiają urozmaicić sobie letni wypoczynek i namówić żony do spędzenia wakacji oddzielnie. Tylko jakich argumentów powinni użyć, by ich chytry plan się ziścił? Ich obawy są jednak przedwczesne. Szybko okazuje się, że pań wcale nie trzeba do tego pomysłu przekonywać... Jak zamierzają ten urlop spędzić mężowie? A w jaki sposób będą wypoczywać ich małżonki? I na koniec - najważniejsze pytanie! Dlaczego wybór miejsca docelowego ma aż tak ogromne znaczenie?

Komedia "Skok w bok", autorstwa Donalda Churchilla i Petera Yeldhama, wystawiana była z dużym powodzeniem na londyńskim West Endzie. Ogromną popularnością cieszyła się także we Francji, w Niemczech oraz w RPA. Teraz pora na Polskę!

źródło: materiały organizatora

Skok w bok Skok w bok Skok w bok Skok w bok Skok w bok