Filharmonia Częstochowska im. Bronisława Hubermana Filharmonia Częstochowska im. Bronisława Hubermana Filharmonia Częstochowska im. Bronisława Hubermana

06 maja 2022

Informacja dotycząca koncertu Piaska i spektaklu Między łóżkami

Andrzej Piaseczny - koncert PRZENIESIONY

Szanowni Widzowie,

informujemy, że z powodów niezależnych od nas jak i od Artysty jesteśmy zmuszeni przesunąć koncert Andrzeja Piasecznego z Zespołem w Częstochowie zaplanowany na 8 maja 2022 r. o godz.: 19:30.

Wydarzenie odbędzie się 18 września 2022 r. o godz.: 19:30 w Filharmonii Częstochowskiej, przy ul. Wilsona 16 w Częstochowie.

Wszystkie zakupione bilety na to wydarzenia zachowują ważność bez konieczności podejmowania dalszych działań. W zgodzie z przepisami, istnieje możliwość dokonania zwrotu biletów na przełożone wydarzenie. Informujemy, że czas oczekiwania na zwrot należności za zakupione i zwrócone bilety wynosi do 14 dni od momentu przyjęcia przez nas zgłoszenia. W przypadku chęci zwrotu biletów prosimy o kontakt (do 20 maja 2022 r.) z portalem przez który dokonywaliście Państwo zakupu – KupBilecik, eBilet, Biletyna. W przypadku biletów zakupionych w kasie ośrodka, należy udać się po zwrot środków do kasy biletowej w Filharmonii Częstochowskiej, przy ul. Wilsona 16 w Częstochowie.

Jeżeli zakup biletów został dokonany przez naszą stronę internetową prosimy o wypełnienie formularza zwrotu dostępny na: www.scenakonesera.pl (w zakładce zwroty) – link do formularza: https://scenakonesera.pl/zwroty/ Dodatkowych informacji udzielamy drogą mailową: bilety@scenakonesera.pl oraz telefoniczną: 58 742 22 42.

Z wyrazami szacunku,
Scena Konesera


Między łóżkami - tylko godz. 16:00

Uwaga - Spektakl odbędzie się tylko o godzinie 16:00. Bilety kupione na godz. 19:30 uprawniają do wstępu na godz. 16:00
organizator: Agencja Adria-Art