09 stycznia 2020

Dyrektor Kozera z nominacją do Osobowości Roku

Dyrektor naszej Filharmonii Ireneusz Kozera został nominowany przez Kapitułę Redakcyjną „Dziennika Zachodniego" do tytułu Osobowość Roku 2019 w kategorii Kultura.

Kapituła doceniła wkład Dyrektora w życie kulturalne lokalnej społeczności i regionu, przyznając nominację w szczególności za sprawne zarządzanie jedną z największych instytucji kulturalnych w Częstochowie i koncerty przyciągające liczną publiczność.

Dyrektorowi gratulujemy, a naszą publiczności zachęcamy do udziału w plebiscycie i oddawanie głosów pod adresem: dziennikzachodni.pl/p/kandydat/ireneusz-kozera%2C1140297