27 sierpnia 2018

Galeria Jurajska z tytułem Mecenas Kultury

Miło nam poinformować, że GTC Galeria CTWA Sp. Z o.o. - Galeria Jurajska otrzymała z rąk Prezydenta Miasta Częstochowy wyróżnienie Mecenas Kultury.

Galeria Jurajska jest otwarta na wspieranie przedsięwzięć kulturalnych o różnorodnym charakterze. Filharmonia Częstochowska współpracuje z Galerią Jurajską od 2010 roku. Dyrekcja Galerii od początku wykazywała zaangażowanie w tę współpracę, chcąc by ich marka kojarzona była również z kulturą wysoką. Galeria użycza miejsca na różnego rodzaju koncerty z udziałem Orkiestry Symfonicznej Filharmonii Częstochowskiej (rodzinne poranki muzyczne, koncerty okolicznościowe) oraz wspiera Filharmonię finansowo.

Dyrekcji Galerii gratulujemy wyróżnienia oraz dziękujemy za okazywaną naszej instytucji życzliwość.

Galeria Jurajska z tytułem Mecenas Kultury