« 2014

Repertuar na styczeń 2015

2016 »

dzisiejsza data: 28 marzec 2024 (czwartek)

4 I 2015 niedziela

4 I 2015 niedziela, godzina 18:00, sala koncertowa

Organizator: Art Projekt

Zapraszamy na sentymentalny, mocno osadzony w tradycji skalnego Podhala, ale i ze współczesnym rockowym zacięciem koncert kolędowy. Usłyszymy rozbudowane instrumentarium, począwszy od tradycyjnych skrzypiec, dudów podhalańskich, fujary słowackiej, po gitarę, perkusję, instrumenty perkusyjne, bas, czy właściwą jazzowi sekcje dętą. Wszystkie te elementy gwarantują, że słuchacz nie będzie się nudził. Program koncertu to tradycyjne polskie, podhalańskie kolędy, ale zdziwiłby się ten, kto spodziewa się tylko klasycznych wykonań. Utwory w tradycyjnym, góralskim, akustycznym wykonaniu mieszają się z tymi energetycznymi, nowocześnie zaaranżowanymi, ale co najważniejsze naturalnymi, świeżymi bez sztucznego parcia na wymyślne nowatorstwo, co jest bardzo często spotykane przy interpretacji kolęd.

Serdecznie zapraszamy na ten niezwykły noworoczny wieczór!